Ostatnie kilka miesięcy to sporo działań w Fundacji Innowacja. Tym razem mieliśmy szanse współprowadzić konsultacje społeczne. Jednym zdaniem zbieramy doświadczenia, rozpoczynamy współprace dodajmy swoja cegiełkę do projektów partnerów. Skoro coś się działo to może czas podsumować jedną z ciekawszych i nieoczekiwanych współprac.

Zaczęło się niewinnie

Wspólnie ze Stowarzyszaniem Adelfi zostaliśmy zaproszeni do współpracy przez Urząd Miasta Ełku by zrealizować konsultacje społeczne. Konsultacje społeczne miały odbyć się odbyć w ramach projektu Smart Parking i dotyczyć nowych rozwiań polityki parkingowej. Jak wiadomo spotkanie i kawa idą z sobą w parze. Dlatego #SocialCafe serwowaliśmy w miejscach konsultacji jako podziękowanie za wzięcie udziału w ankiecie, wpieraliśmy też promocję samych konsultacji, a także nowych rozwiązań w postaci K+R czyli Kiss&Ride w Ełku.

Kolejny krok to portal o konsultacjach społecznych

Z tej niewinnej współpracy pojawił się portal elkkonsultuje.pl. Tak przy okazji. Ponieważ jak już coś konsultować to na poważnie. Postawiliśmy więc szybko serwis, który być może posłuży do kolejnych konsultacji społecznych w Ełku. Jak będzie czas pokaże.

I jeszcze jeden krok

Skończyło się na obsłudze technicznej i pomocy w wirtualnej konferencji Ełckie Forum Transportu Publicznego. Bardzo serdecznie dziękujemy partnerom za zaufanie. Wiemy, że nowy podmiot to zawsze niewiadoma. Jednak daliśmy radę, a wyniki konferencji i konsultacji społecznych można znaleźć na elkkonsultuje.pl.

Szukasz Partnera do współpracy by sprawnie przeprowadzić konsultacje społeczne? Zajrzyj na nasz kontakt. Chcesz dowiedzieć się więcej co zrobimy w roku 2020? Kliknij w Projekty 2020.

Co dalej? Jakie będą nasze kolejne kroki? Zobaczymy. Trzymajcie kciuki.