Wyobraź sobie, że uwielbisz kawę… Prawdopodobnie dla większościowi z nas nie to jest trudne zadanie. My również uwielbiamy kawę, ale najbardziej taką, która dodaje energii do działania. Projekt #SocialCoffe jest właśnie połączeniem naszej miłości do kawy, ale też do dodawania energii do działania społecznego i innowacji. Na czym polega?

“#SocialCoffe czyli pierwsza kawa dodająca energii do działania społecznego.”

Jak o działa? To proste! 100% zysku ze sprzedaży #socialcoffee trafia na działalność społeczną. Środki zebrane w ten sposób pozwolą na realizację nowych innowacji w edukacji, przedsiębiorczości, animacji społecznej oraz wspieraniu osób w wyjątkowych sytuacjach. Dodatkowo masz możliwość zdecydowania jakie sprawdzone akcje charytatywne i projekty społeczne uzyskają pomoc wybierając specjalną limitowaną edycję #socialcoffe. Czy warto? Poza tym, że środki z wspierają działania społeczne musisz też wiedzieć, że jest to jedyna w swoim rodzaju mieszanka kaw, tworzona z pasją, wypalana na nasze specjalne zamówienie, w krótkich partiach by utrzymać najwyższą jakość i zadowolić gusta koneserów.

Zatem jeśli uważasz, że warto wspierać lokalne społeczności. Niezależnie czy jako darczyńca, wolontariusz, lider grupy lub organizacji pozarządowej, która potrzebuje wsparcia przy projektach i działaniach społecznych lub po prostu jeśli jesteś miłośnikiem kawy to projekty #SocialCoffee i #Socialcafe jest dla Ciebie.

Projekt #socialcafe to rozwinięcie projektu #SocialCoffe. To pomoc dla osób wyjątkowej sytuacji czyli osób mających trudność w znalezieniu pracy, niepełnosprawnych lub będących na początku swojej drogi zawodowej. To oni staną się mobilnymi baristami i przywitają was zapachem świeżo parzonej kawy sprzedawanej bezpośrednio z mobilnej kawiarni.

To dopiero plany i początki poszukiwania nowej polskiej drogi do modelu ekonomii społecznej czyli połączenia biznesu z potrzebami społecznymi czyli pracą i dzieleniem się zyskiem dla dobra wspólnego.

Dziś cię zapraszamy do wsparcia pomysłu i trzymania kciuków. Chcemy by każdy mógł poczuć trzymając kubek lub filiżankę nie tylko smak kawy, ale również satysfakcję z niesienia pomocy innym. Pomożesz?

Więcej informacji na socialcafe.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *