Insertujesz się muzyką? Robisz lub chcesz zacząć produkcję utworów? Wbijaj na warsztaty z produkcji muzyki oraz inżynierii dźwięku. Nie ważne jaki klimat Ci bardziej leży, Hip-Hop, grime, techno, ambient czy idm? Nie ważne. Między innymi, w tych gatunkach siedzi Karol Kaźmierzewski czyli producent, dj oraz właściciel wytwórni Solemne Records. Warsztaty to szansa by na żywo zobaczyć… usłyszeć zabiegi, których używają uznawani producenci na całym świecie.

O warsztatach:

Podczas warsztatów uczestnicy poznają podstawowe jak i zaawansowanych techniki produkcji muzyki, pracy z wokalem i syntezatorami, mixie oraz masteringu. By lepiej to poczuć producent zaprezentuję kilka prac, które wydał w wytwórniach w Nowym Jorku, Hiszpanii czy Niemczech. Karol oprócz tego, że produkuje muzykę, posiada także własną wytwórnie. Jest to polsko – angielski projekt pod nazwą Solemne Records, gdzie wydawany jest przekrój rożnych gatunków muzyki. Znajdziesz tam od ciężkiego techno, przez nostalgiczny ambient po industrial. Dzięki warsztatom będziesz mógł dowiedzieć się jak zacząć pracę nad własną wytwórnią oraz poznać różne metody marketingu i dystrybucji własnych wypustów.

Cyd:
https://www.nowamuzyka.pl/2017/03/29/cyd-reverse-engineering-of-obfuscation/
https://www.instagram.com/cyd1337/

Harsh Recoil
https://www.youtube.com/channel/UC3vE3ve49b-cPGsX0pISN2A

Więcej o wytwórni: 
www.facebook.com/solemnerecordshttps://solemnerecords.bandcamp.com/

Program warsztatów

Dzień 1 : 26.09.2020 – 14:00 – 18:00
Na początku zostaną omówione podstawowe pojęcia ze świata produkcji muzyki oraz wprowadzenie do syntezatorów. Warsztaty mają formę teoretyczno-praktyczną, oprócz omawiania różnych technik, muzyka będzie powstawać na żywo. Na podstawie kilku projektów omówione zostaną różne rozwiązania akustyczne z kilku gatunków muzyki. W drugiej części warsztatów zostanie zrobiony projekt dowolnego gatunku muzyki od zera.

Dzień 2 : 27.09.2020 – 14:00 – 18:00
W dniu drugim planowane jest zaczęcie nowego projektu oraz przejście do technik mixu i masteringu, tak by pokazać jaką drogę musi przebyć utwór po zakończeniu aranżacji. Następnie tematem będzie założenie i prowadzenie własnej wytwórni,czyli od czego zacząć i co zrobić by to rozwijać. Charakter warsztatów ma będzie dosyć luźny. Możesz po prostu przyjść, zadać pytania lub jedynie posłuchać.
Nie ma wymagań co do wiedzy na temat muzyki czy akustyki, wszystko będzie przedstawiony w łatwy i przyswajalny sposób.

Warsztaty są bezpłatne.
Informacja i zapisy: 600-126-746

Organizator wydarzenia: Karol Kaźmierzewski
Wsparcie: Fundacja Innowacja

Projekt jest współfinansowany ze środków budżetu Miasta Ełk w ramach Miejskiego Programu Regrantingowego “Ełk, tu działam” 2020 – Stowarzyszenie Adelfi | #AdelfiPomaga

Interesujesz się działaniami Fundacji Innowacja? Zapraszamy do spoglądania na innowacja.org/ oraz socialcafe.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *