Certyfikat

Zastanawiałeś się kiedyś jaki produkt wybrać? Czasem nie jest to proste w morzu podobnych produktów. Jeśli zależy Ci na tym by Twoje decyzje zakupowe wspierały działania społeczne wokół Ciebie to musisz poznać Certyfikat Znak Prospołeczny.

Co to za znak?

Znak Zakupu Prospołecznego to znak, który podobnie jak najlepsze europejskie znaki jakości informują konsumenta o swoim przekazie. Użyto w nim trzy rozpoznawalne elementy torba na zakupy, kod kreskowy oraz serce co znaczy serce.  W tym znaku  Ten o to znak stał się znakiem wysokiej jakości produktów oraz usług podmiotów ekonomii społecznej.

O czym on świadczy Zakup Prospołeczny na produkcie? To jest bardzo proste.

Z jednej strony klient ma szansę kupić produkt i usługi ekonomii społecznej, a za razem dokonuje ważnych działań społecznych. Z drugiej strony o zakupie produktu decyduje potrzeba klienta i jakość oferty, a znak który się posiada powinien być i jest dodatkowym bodźcem.

Znak Promocyjny Ekonomii Społecznej ,,Zakup Prospołeczny” wyróżnia wybrane jednostki ekonomii społecznej działające na danym terenie. Przyznanie znaku to wynik dbania o stałe umocnienie ranki i wizerunku jako symbol usług i produktów o wysokiej jakości, z wykorzystaniem potencjału społecznego.

Taki certyfikat otrzymała Fundacja Innowacja na produkty #SocialCafe, #SocialCandy i #SocialCoffee po raz pierwszy w roku 2021, a w 2022 został odświeżony.

Poniżej możliwość obejrzenia foto-relacji, transmisji online z oraz spotu z III Gali Ekonomii Społecznej na Warmii i Mazurach, która odbyła się  6.10.2022r. Podczas wydarzenia były uroczyście wręczane certyfikaty Znaku Promocyjnego Ekonomii Społecznej „Zakup Prospołeczny.”

Wręczenie certyfikatów odbyło się podczas III Gali Ekonomii Społecznej. Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia:
https://es.warmia.mazury.pl/aktualnosci
https://youtu.be/FOz_-fYthD8
https://galeria.obiektywni.net/galaekonomiispolecznej/?fbclid=IwAR1UkXGLsY76oZkFExPdT2xzyCA4Ee4J0tlhbvvURzALH57kj06mQsb9
spot z Gali:
https://drive.google.com/file/d/1z06iOgB-ZW0I2jGJVI-S7v3ctfIkm_ja/view

Nasze produkty są wśród innych wartych polecenia. Dlatego bardzo zachęcamy do wspierania innych podmiotów ekonomii społecznej.

Gdzie znajdziesz więcej nt. organizacji i produktów ze znakiem Zakup ProSpołeczny?

Wszystkie podmioty certyfikowane znajdziesz na stronie http://www.zakupprospoleczny.pl/podmioty. Na stronie łatwo znajdziesz godne uwagi, dobre produkty z Twojej okolicy dzięki wyszukiwaniu z filtrem województwa.