Przedstawiamy wam zestawienie, działań i projektów, które udało się nam zrealizować samodzielnie lub we współpracy z różnymi środowiskami w roku 2020. W roku 2020 rozpoczyna się historia Fundacji Innowacja i zdaje się, że udało się nam zrobić . Zapraszamy do zapoznania się z galerią działań, których realizacji się podjęliśmy lub które udało się nam wesprzeć.

“Produkcja muzyki i inżynieria dźwięku”

“Produkcja muzyki i inżynieria dźwięku” to projekt, do którego zostaliśmy zaproszeni przez Cyd-a – twórcę, producenta i wydawcę muzycznego w jednej osobie. Dzięki projektowi w jednym miejscu spotkały się różnorodne środowiska twórcze zainteresowane dźwiękiem, realizacją, obrazem oraz wydawaniem muzyki. W ramach projektu odbyły się warsztaty z producentem, dj-em oraz właścicielem wytwórni Solemne Records Cydem – Karolem Kaźmierzewskim. W warsztatach wzięli udział twórcy Hip-Hop, grime, techno, a nawet Rocka. Poza warsztatami został wydany materiał na winylu.

Więcej na temat projektu: TUTAJ

Projekt został zrealizowany przez grupę nieformalną i otrzymał wsparcie w ramach działań projektu Regranting “Ełk, tu działam” 2020 Stowarzyszenia Adelfi i był współfinansowany z budżetu miasta Ełku.

„Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem”

„Porozmawiajmy o tym o czym mówi się szeptem” to projekt, który połączył w sobie wystawę prac malarskich młodej, utalentowanej artystki Anny Harasim z warsztatami dla młodzieży, dorosłych i seniorów.

Temat dość szeroki i dla każdego pod danymi słowami będzie kryć się coś innego. Daną wystawą i warsztatami autorka chciała zachęcić uczestników do rozmowy, do rozmowy o sprawach trudnych, jak i do wyrażenia siebie, swoich uczuć, emocji za pomocą koloru, faktury, obrazu. Artystka chce Was zachęcić do obcowania ze sztuką (ze sztuką pod różnymi postaciami) i pokazać, że jest to sposób by nauczyć się radzić sobie ze swoimi problemami, dopuścić do siebie dane problemy, przeanalizować i zacząć o nich rozmawiać.

W trakcie warsztatów autorka opowiedziała o osobie, o swojej historii i o swoich pracach, a rezultatem były trzy prace zbiorowe powarsztatowe i zaszczepienie uczestnikom chęci do wyrażania się za pomocą obrazu.

Projekt został zrealizowany przez grupę nieformalną i otrzymał wsparcie w ramach działań projektu Regranting “Ełk, tu działam” 2020 Stowarzyszenia Adelfi i był współfinansowany z budżetu miasta Ełku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *